Brawo !!!

Brawo !!!

Nasz ukochany klub z Bań Mazurskich w inauguracji sezonu 2014/2015 pokonał na ciężkim terenie klub KS Śniardwy II Orzysz 0:2.

"Mecz był bardzo wyrównany. Pierwsza połowa to frontalne ataki moich zawodników. Do przerwy było 0:0 . W drugiej odsłonie to gospodarze przejęli inicjatywę i próbowali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Jednak tego dnia świetnie predysponowany był nasz bramkarz Chełmiński , który nie dał się pokonać. Decydujący był ostatni kwadrans. Widać było determinację zawodników z Bań. Dwie strzelone bramki ustaliły wynik końcowy. Teraz przed nami ciężka praca. Musimy wyeliminować, błędy które w
tym meczu popełniliśmy i konsekwentnie dążyć do realizacji założonego celu."