Ważne punkty do zdobycia

Jesteśmy przed 4 kolejką B - Klasy z dorobkiem 9 pkt, tak dobrego rozpoczęcia sezonu trener Łukasz Kuliś dawno nie miał. Oto wypowiedź dla portalu: http://www.goldap.info/

Łukasz Kuliś, trener Pogoni Banie Mazurskie
Wiedzieliśmy, że Orkan jest drużyną bardzo solidną. Nie pomyliliśmy się. Przyjezdni już w 2 minucie zdołali pokonać naszego bramkarza i od tego czasu to my przejęliśmy inicjatywę. Składne akcje przeplataliśmy błędami, jednak goście nie zdołali ich wykorzystać. Do przerwy prowadziliśmy 2:1. Druga odsłona to naciski piłkarzy Orkana. Doprowadzili do wyrównania i zrobiło się nerwowo. Na całe szczęście moi zawodnicy wykazali się kunsztem i zdołali wygrać to spotkanie. Bardzo dobrze w zespół wprowadził się Wojtek Rynkiewicz, który zdołał zdobyć bramkę i wspierał swoich kolegów z drużyny. Duży ukłon w stronę naszych fanów, którzy w nieprawdopodobny sposób kibicowali. Olbrzymie wsparcie z trybun przy ul. Sportowej płynęło w kierunku Pogonistów. W swoim jak również w piłkarzy imieniu pragnę podziękować za świetną oprawę tego spotkania.

Najbliższe spotkanie odbędzie się również w Baniach Mazurskich a zespół podejmie KS Żagiel Piecki. Rywal jest bardzo wymagający, w poprzednim sezonie wrócił do rozgrywek B-Klasy i uplasował się na 5 miejscu z 33 pkt. Obecnie drużyna posiada 3 pkt, lecz nie powinno to zamydlić nam oczu. Z pewnością przyjadą po zwycięstwo. W poprzednim sezonie wywalczyli w Baniach cenny punkt po remisie 2:2. Pogoń jest na fali, dodatkowo niesie ich doping kibiców oraz grają na własnej murawie te wszystkie czynniki stawiają gospodarzy w roli faworyta.